Ochrana kupujícího

96381588774463696

Bezpečnost na prvním místě

Vaše bezpečnost je pro nás prioritou. Používáme bezpečné zabezpečení webu HTTPS s platným certifikátem, aby se Vaše data nikam nedostala.

100x100 credit cad

Platba kartou s nejvyšším zabezpečením

Používáme platební bránu, splňuje nejnovější a nejpřísnější standardy pro zabezpečení plateb. Každá Vaše platba včetně debetní nebo kreditní karty je v bezpečí.

phone-call

U nás nečekáte na odpověď

Potřebujete zjistit, v jakém stavu je Vaše objednávka, kde se nachází nebo dohledat rekapitulaci toho, co jste zakoupili? V naší zákaznické podpoře naleznete odpověď na každou z Vašich otázek a kromě toho můžete podporu využít k odeslání reklamačního formuláře nebo potvrzení o platbě.

order

Nové produkty a inspirace každý den

Naše produktové oddělení se snaží doplňovat atraktivní a zajímavou nabídku zboží každý den. V sekci novinky můžete nalézt jak nejnovější módní kousky, tak praktické produkty pro každodenní potřeby.

delivery icon

Používáme pouze ověřené doručovací služby

Objednávku Vám doručí zaměstnanec České pošty nebo si ji budete moci vyzvednout v odběrné síti Zásilkoven. Kromě České pošty dále používáme také Geis.

box 1(1)

Monitoring pohybu objednávky

Každá objednávka má svou vlastní sledovacím číslo, Díky kterému Moze sledovat, Jak se objednávka blíží k Vám. Toto monitorovacím číslo získáte tak, že zadáte číslo vaší objednávky v naší online podpoře tu.